Mimar Ayağınıza Gelecek!
Decornet Interiors 20 yılı aşan tecrübesini evinize veya işyerinize getiriyor.Mimarımız sizi çevreleyen faktörlere dayanarak sizin zevkinize uygun en iyi tasarımı yapmak ve ürünleri temin etmek üzere tam donanımlıdır.

Toplantı sizin mekanınızda gerçekleşeceğinden dolayı gözünüzde en iyi şekilde canlandırmak için gerekli yardım yine sizin zevkinize mekanınıza ve bütçenize göre sunulacaktır. Yapılan müşteri odaklı bir çalışma olduğu için önerilen her şey mevcut olan ve kullanılması arzu edilen mobilyalara uygun şekilde dizayn edilecektir.

Tasarım ve Proje
Her iç mekan projesi bir yerde sahibini yansıtmalıdır. İşte bu yüzden sizden alacağımız bilgiler ve tarzınız doğrultusunda projenin kapsamının çıkması için bir süreç istenecek ve bu zaman zarfında projeniz “design board” eşliğinde, 3 boyutlu görseller ile size sunulacaktır.

İşleyiş
Sizin ile ilk randevumuz yaklaşık 1 saat sürecek ve eviniz veya işyerinizinde beraber dolaşarak nerede ,ne ihtiyaçlarınız var tespit edilecek ve tasarım zevkinizi sizin ile belirleyebilmemiz için çeşitli görseller eşliğinde soru- cevap prosedüründen sonra Decornet Interiors ın sahip olduğu geniş malzeme örnekleri size sunulacak ve hangilerinin sizin zevkinizi yansıttığı tespit edilecektir.

Örnek: Yer kaplamaları, boya kartelaları, duvar kağıdı örnekleri, döşemelik ve perdelik kumaşlar, mobilya tasarımları, aydınlatma armatürleri, aksesuarlar vs..

2. Toplantıda ise belirlediğimiz tasarım konseptini gösteren "Design Board" ve beraberinde Projeniz olacak,ayrıca bunlara ilaveten daha önce seçtiğiniz malzemelerin Mimari doğrular ışığında yerleştirilmiş 3 boyutlu haline sahip olacaksınız.Sizin yapacağınız değişikliklerden sonra onay alınan proje uygulanmak üzere işin bütçe kısmına doğru hazırlık aşamasına gidilecektir.

En fazla 3 toplantıda projeniz size özel bir şekilde tüm malzemeleri ile ortaya çıkmış olacaktır. Böylece fikir aşamasından montaj aşamasına kadar her kademede profesyonel ekipleri ile yanınızda olacak olan Decornet Interiors işin uygulama kısmı için hazırdır.

Bütçe
Bütçe ile ilgili; ister tek bir oda olsun, ister tüm evi kapsasın; sizin uygun gördüğünüz sınırlar içinde ve sizi memnun edecek kalite standartlarına uygun çalışılacak ve bulundukları klasman doğrultusunda size doğru mimari bilgi eşliğinde önerilecektir.

Bunlar dışında ayrıca piyasalarda yapılan kampanyalar takip edilip, faydalanabilenecek fırsatlar ilk size sunulacak.Yüzlerce marka içeren malzeme tedarikçilerimizden sizin için kullanacağımız extra mimari indirimler de yüzünüzü güldürecektir. Böylece efektif çalışma sistemimiz sayesinde hayal ettiğiniz mekana hem daha hesaplı hem de zahmetsiz şekilde kavuşmuş olacaksınız.