Decornet Interiors olarak tek bir konuda uzmanlaşıyoruz…Tarz sahibi, etkileyici ve kullanışlı iç mekan uygulamaları gerçekleştirmek. İster zamanın onurlandırdığı Art Deco veya Barok gibi klasik tarzlardan hoşlanın isterseniz ultra modern özel yapım “High End” tarzını seçin; esas amacımız öyle bir mekan ortaya çıkarmak ki kesinlikle sizi ve zevkinizi yansıtsın. Hayat şeklinizi daha kolaylaştıran özelliklere sahip olsun.

Mekanınız ister salon,yatak odası, ofis veya tüm ev olsun, Decornet Interiors ihtiyacınızı her şekilde karşılayacak parlak fikirlere, kaliteli ürünlere ve profesyonel iş gücüne sahiptir. Kendimiz ile gurur duyduğumuz en önemli özelliğimiz ise müşterilerimiz ile tam bir uyum ve işbirliği içinde onların hayal ettikleri mükemmel mekanı, profesyonel çözümlere sahip proje ile bütçelerine uygun ürünleri onların stilini en doğru ve şık şekilde yansıtabilmek ve hayata kolayca geçirebilme gücümüzdür. Böylece bu süreci müşterimiz için eğlenceli, eğitici ve kolay kılıyoruz ki bizim ile yeniden, yine ve yeni bir mekan için bir araya gelsin.

Sahip olduğumuz 22 yıllık tecrübe sayesinde geliştirdiğimiz projeleri ve binlerce ürün örneğini ister ana ofisimizde (Akasya Kent Kule A/1 kat:19 D:72) isterseniz size en uygun mekan olan eviniz veya ofisinizde… Hayalinizi gerçekleştirmek hiç bu kadar renkli ve kolay olmamıştır.

Decornet Interiors'ı tarif edecek tanım "İsteğe göre özel yapım" yani "custom-made" dir. Size özel toplantılarda tasarım rüyanızı gerçekleştirmek üzere ortaya çıkan kişiselleştirilmiş ve maksimum fonksiyon katılmış proje ve ürün gamı sadece size özel ortaya çıkıyor.

Sonrasında ise biz işi sonuna kadar koordine ediyoruz. Ölçümden, tüm teknik, mekanik ve estetik işlerin yaptırılması ve en son montaj ile son bulması. En iyi kısım ise biz sizin hayatınızı estetize edip kolaylaştırırken aynı zamanda değerli zaman ve bütçenizi koruyoruz.

Amacımız mekanınızı en iyi haline getirirken, 22 yıllık tecrübe ve gustoyu hayatınıza yansıtıp, yaşaması zevkli ve kullanışlı mekanlar sayesinde mutlu ve efektiv bir hayat sürmenizdir.

Bugün Decornet Interiors ile kontağa geçin ve hayatınızın nasıl daha iyiye dönüşeceğine tanık olun.

Referanslarımız

"İhtiyaç duyduğunuz mekan tasarımı ve uygulaması konusunda bizlerle iletişime geçtiğinizde son 20 yıl içerisinde tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz bir çok projeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız."